O NAS

Nasz sklep internetowy powstał w 2018 roku. Oferujemy bezkonkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście. Dla Nas na I miejscu jest klient. Jesteśmy elastyczni. Wykonujemy realizacje, które niejednokrotnie przerosły możliwości konkurencji.
Czas realizacji zamówienia wynosi 5 dni roboczych w przypadku dostępnych produktów oraz do 6 tygodni (w przypadku produktów, których nie posiadamy na magazynie wyrobów gotowych).
Pozostajemy w stałym kontakcie z klientem podczas realizacji zamówienia. Jest On mailowo informowany o kolejnych jego etapach. Cenimy sobie zaufanie oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Dlaczego powinieneś zrobić u Nas zakupy? Podążamy za najnowszymi trendami i stawiamy na naturalność! Jest to aspekt niezwykle przez Nas ceniony, powoduje, że warianty kolorystyczne nieustannie zachwycają nowymi refleksami co pozwala stworzyć wielotonową aranżację wnętrza oraz dobrać szerszą gamę dodatków. Dodatkowo powierzchnie naszych mebli zdobią mniejsze lub większe „sęki” ukazujące meble z nowej, lepszej perspektywy designu.

KONTAKT

W razie pytań proszę o kontakt z działem handlowym, który służy pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

+ 48 792 422 822