Stoliki kawowe

Showing all 8 results

Drewniane Stoliki kawowe i okolicznościowe z litego drewna na wiele pokoleń

Dębowe drewniane stoliki kawowe z naszej oferty będą dopełnieniem aranżacji każdego salonu. Lite drewno, w które włożyliśmy całe swoje serce, odwdzięcza się pięknem i naturalnością ożywiając całe wnętrze. Ogromną zaletą drewna jest jego urokliwość, ale również długowieczność. Wymaga to jednak ogromnej pracy. Drewniane masywne blaty tworzone są za pomocą łączeń i odpowiedniego kleju. Dzięki temu nasze stoliki są mocne i odporniejsze na jakiekolwiek pękania. Miękki dębowy materiał wdzięcznie poddaje się wszelkim zabiegom upiększającym, dlatego stoliki kawowe drewniane będą zawsze ponadczasowym meblem.

Dostępne u nas drewniane ławy kawowe do salonu zostały dokładnie przemyślane. Pośród nich znajdują się jednolite drewniane meble wpasowujące się również w klasyczne wnętrza. Połączenie drewnianego blatu z metalami to modna i ekskluzywna propozycja do wnętrz nowoczesnych. U nas znajduje się również unikalna propozycja stolika w stylu rustykalnym. Jedno użyte drewno można wykorzystać do dowolnej kolorystyki, dlatego nasze stoliki okolicznościowe mają różne barwy, aby dopasować się do wszystkich potrzeb.

Cena każdego z nich jest odzwierciedleniem jakości i mistrzowskiego wykonania, którą gwarantujemy każdemu nowemu właścicielowi. Dąb jest z natury wiekowym i silnym drzewem. To sprawia, że tak jak przed wiekami, tak i teraz idealnie sprawdza się z roli dowolnego mebla. Nowoczesne stoliki kawowe z pewnością są takim elementem wyposażenia i warto mieć je we własnych domach, gabinetach, czy innych miejscach wiążących się z wypoczynkiem. Nasz sklep przedstawia najlepsze propozycje na drewniany stolik kawowy z litego drewna, czyli najbardziej pożądanego i ponadczasowego materiału, który dopasowujemy indywidualnie dla miłośników drewna. Dziki dąb, którym dysponujemy, obramiamy w odpowiednim rozmiarze oraz barwimy w kilku odcieniach, takich jak: dąb bielony i złocisty, oraz w postaci dzikiego lub postarzanego dębu. To pozwala na dopasowanie stolika do aktualnie posiadanych już mebli z nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz.

Stolik kawowy drewniany jest odporny na użytkowanie. Solidna konstrukcja wytrzyma duże obciążenia, dlatego przy prawidłowym użytkowaniu wytrwa nawet kilka pokoleń. Jest odporny na zniszczenia, więc nie wymaga przykrywania i zasłaniania przepięknych słojów, które prezentuje. Zdecydowanie żadna płyta MDF z drewnopodobną okleiną nie stworzy takiego naturalnego efektu, jaki oczekujemy. Energia i magia drewnianego stolika wydobyta z pnia potężnego dębu dostępna jest w naszym sklepie dla każdego.